Viaplay z serialem o Caroline Woźniacki i jej mężu

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • Viaplay
Autor: rafs

W poniedziałek, 21 stycznia premierę na Viaplay będzie miał serial dokumentalny „Woźniacki & Lee”. Produkcja opowiada o ich życiu prywatnym oraz o refleksjach co do życia zawodowego.

„Woźniacki & Lee” będzie miał sześć odcinków. Widzowie będą mogli zobaczyć ich życie rodziny Caroline i Davida przed i po narodzinami Olivii, ich córki. Zobaczą również spotkania z gwiazdami tenisa jak z Agnieszką Radwańską czy Sereną Williams. Pojawi się także trzykrotny mistrz NBA Draymond Green. Serial wyprodukował Warner Bros. International Television Production Denmark i jest publikowany w ramach serii „Viaplay Originals”.

Przez wiele lat było wiele o nas. Zostanie rodzicami jest nowym i bardzo innym rozdziałem w naszym życiu. Zawsze było trochę nerwowym dzielenie się własną historią, ale bycie częścią tego dokumentu dało nam możliwość spojrzenia w przeszłość, w nasze kariery i podzielenia się najlepszą historią naszego życia, jaką jest zostanie rodzicami Oliwii – mówią Caroline Woźniacki i David Lee.

Dyscyplina, trening i przyzwyczajenia Caroline i Davida zaprowadziły ich na szczyt jako sportowców. Teraz mają nawet większy cel, by być najlepszymi rodzicami dla ich malutkiej córki. Chcemy dać widzom Viaplay wyjątkowy wgląd w życie pary, jako część szybko rozrastającej się i opartej na faktach serii sportowej Originals – mówi Flippa Wallestam, NENT Group Chief Content Officer.

Współpraca Viaplay z mistrzem świata Formuły 1

W poniedziałek, 10 stycznia Viaplay ogłosiło długoletnią współpracę z mistrzem świata Formuły 1 w 2021 roku, Maxem Verstappenem. Dzięki tej współpracy widzowie będą mieli wgląd w życie na torze pierwszego holenderskiego mistrza świata królewskiej kategorii wyścigów. Do zespołu ekspertów dołączy jego ojciec, Jos Verstappen, były kierowca F1. Od 2023 roku w gronie krajów z dostępem do tych treści będzie Polska. Wtedy Viaplay przejmie prawa do transmitowania Formuły 1 w kraju nad Wisłą.