W Radiu ESKA awanse Karpińskiego, Sobkowskiego i Adamczaka

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: rafs

Michał Sobkowski objął stanowisko zastępcy dyrektora programowego, Paweł Karpiński został dyrektorem muzycznym, a Rafał Adamczak szefem anteny. Cała trójka pozostaje na antenie Radia ESKA.

Zastępca dyrektora programowego to nowe stanowisko, a obejmujący je Michał Sobkowski nowe obowiązki będzie łączył z prowadzeniem audycji. Michał Sobkowski z Radiem ESKA związany jest od 2006 roku. Początkowo pracował w łódzkim oddziale stacji, a w 2008 roku przeniósł się do redakcji centralnej. Przez ostatnie 4 lata był szefem anteny.

Nowy szef anteny i dyrektor muzyczny Radia ESKA

Nowy szef anteny Rafał Adamczak od 2003 roku nieprzerwanie pracuje przed mikrofonem ESKI, a przez ostanie pięć lat prowadzenie programów łączył z funkcją sekretarza redakcji sieci (to stanowisko zostaje zlikwidowane).

Paweł Karpiński awansuje na dyrektora muzycznego ze specjalisty ds. programowania muzyki. W sieci ESKA pracuje od 2015 roku. Był współprowadzącym pasmo ImprESKA, a obecnie, wraz z Janem Pirowskim jest współgospodarzem popołudniowego programu Wrzuć Na Luz.

Olgierd Wojtkowiak łączący dotychczas funkcje dyrektora programowego i muzycznego pozostaje na stanowisku dyrektora programowego radia ESKA.