W weekend „Dzień Dobry TVN” wyprzedzi Telewizję Polską. Powodem skoki narciarskie

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

W weekend 23-24 marca będzie ważna zmiana w emisji programu „Dzień Dobry TVN”. Program zmieni swoją godzinę startu.

„Dzień Dobry TVN” zwykle jest nadawane od godziny 7:45 do 11:30 we wszystkie dni tygodnia. W sobotę, 23 marca i niedzielę, 24 marca zmienią się godziny, w których będzie można go obejrzeć. Program rozpocznie się o godzinie 7:00 i potrwa do okolic 9:00. Stacja tym samym „wyprzedzi Telewizję Polską”, której „Pytanie na śniadanie” zaczyna się w sobotę  o 7:30, a w niedzielę o 7:55.

Zmiana w ramówce jest wymuszona ostatnim weekendem Pucharu Świata w skokach narciarskich. Odbywa się on w słoweńskiej Planicy. Konkursy rozpoczynają się tam o 9:30, a studio TVN o 9:05. W przypadku piątkowej rywalizacji, będzie to godzina 15:00 (konkurs 15:30).

Przypomnijmy, że przez przesunięty sobotni konkurs Pucharu Świata w Vikersund na niedzielę, 17 marca o godzinie 11:05 TVN przeniósł transmisję jednoseryjnej rywalizacji do TVN7.

Koniec Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy – ostatni weekend Marka Rudzińskiego

W weekend 21-24 marca Marek Rudziński po raz ostatni skomentuje Puchar Świata w skokach narciarskich. Dziennikarz komentował dyscyplinę przez prawie 30 lat w Eurosporcie, ale również w Telewizji Polskiej. Rudziński zawody skomentuje z Igorem Błachutem.

Ostatni przystanek sezonu będzie w Planicy na Letalnicy. Telewizja TVN przeniesie tam z Warszawy swoje studio do transmisji. Prowadzący Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski będą rozmawiali w nim m.in. z Magdaleną Pałasz i Jakubem Kotem. Reporterem w Planicy będzie Kacper Merk.