Wakacje ze stacjami Grupy Eurozet

  • Radio
  • Eurozet
Autor: rafs

W tegoroczne wakacje Radio ZET odwiedzi kilkanaście miejscowości ze swoimi akcjami „Przebojowe kino Radia ZET” i „A może nad morze z Radiem ZET?”. Anytradio zaprosi na największe rockowe wydarzenia muzyczne w kraju. Swoje plenerowe studia i strefy będą miały również Meloradio i Chillizet.

„Przebojowe kino Radia ZET” wystartuje 2 lipca. W sobotnie wieczory słuchacze z Krakowa (2.07), Czeladzi (9.07), Radomia (16.07), Bytomia (23.07), Łodzi (30.07), Częstochowy (6.08), Zabrza (13.08), Warszawy/Marek (20.08) i Poznania (27.08) będą mogli nieodpłatnie obejrzeć w swoich autach hity światowego kina. Seanse poprzedzą programy na żywo prowadzone wprost z odwiedzanych miast.

Radio ZET zawita też do najpopularniejszych nadmorskich kurortów z akcją „A może nad morze z Radiem ZET?” (Krynica Morska: 8-9.07, Łeba: 15-16.07, Władysławowo: 22-23.07, Pobierowo: 29-30.07, Kołobrzeg: 5-6.08 i Ustka: 12-13.08). Od piątku do soboty na plażach stacja będzie namawiać do aktywnego wypoczynku. Powstaną radiowe miasteczka, w których w sześciu strefach każdy będzie mógł wziąć udział w sportowych grach, zabawach, zawodach i animacjach. Na uczestników czekają wakacyjne gadżety. Gospodarzem miasteczek będzie m.in. Kamil Nosel, którego relacje będzie można usłyszeć na antenie.

Podczas tegorocznych wakacji Radio ZET zaprosi na największe muzyczne festiwale. Na Open’er Festival i Kraków Live Festival powstaną radiowe strefy zabawy i odpoczynku. Na ich gości czeka impreza do białego rana. Dodatkowo na Open’er Festival stacja szykuje akcję „Zlot fanów Radia ZET”. W ramach planowanych atrakcji dla jej uczestników przewidziany jest przelot festiwalowym helikopterem Radia ZET i możliwość zobaczenia Trójmiasta i terenu imprezy z lotu ptaka. Na wszystkie wydarzenia, którym patronuje rozgłośnia będzie można zdobyć zaproszenia w konkursach antenowych. Stacja jest również partnerem takich wydarzeń jak: Festiwal Letnie Brzmienia, Festiwal Kolorów, czy Tour de Pologne.

Oferta innych stacji radiowych Grupy Eurozet

Swoje festiwalowe studia i strefy będzie miało również Antyradio. Powstaną one na Open’er Festival i Pol’and Rock Festival. Wzorem lat minionych z obu wydarzeń stacja planuje specjalne relacje live i festiwalowy program do późnych godzin nocnych.

Antyradio będzie również obecne na OFF Festival, Kazimiernikejszyn, Rock na Bagnie, czy CieszFanów Festiwal, a 10 lipca zaprasza na całodniowy muzyczny finał Antyfestu Antyradia 2022, którego gwiazdami będzie Organek, Dezerter oraz Bruklin.

Latem Meloradio patronuje szeregowi imprez i festiwali, na których będzie miało własne studia plenerowe i strefy promocyjne. Wśród nich m.in.: Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest, GeoFestiwal na Kadzielni w Kielcach, Edison Festival, czy Dni Mikołajek. Podobne aktywności plenerowe szykuje Chillizet, które patronuje takim wydarzeniom jak: OFF Festival, Festiwal Lekko, Ladies Jazz Festiwal, czy Salt Wave Festival.