Warner TV zastąpi TNT. Co w ramówce?

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

23 października telewizja TNT przejdzie w Polsce oficjalny rebranding. Tego dnia ruszy stacja filmowa Warner TV. W jej ramówce znajdą się filmy i seriale.

Ramówka Warner TV będzie zawierać znane i wielokrotnie nagradzane produkcje filmowe oraz seriale telewizyjne. Stacja pokaże między innymi trylogię „Władca Pierścieni” i „Mroczny Rycerz”. W ofercie nie zabraknie też klasycznych produkcji, takich jak „Strażnik Teksasu”, „Dr Quinn”, „Domek na prerii” czy serii filmów „Rocky”,. Widzowie zobaczą także filmy „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” i „Siedem lat w Tybecie”.

22 października ruszą „Bitwy filmowe”, czyli konkurs promujący rebranding. Co tydzień widzowie będą mogą głosować na 1 z 2 zaproponowanych przez stację filmów, które zostaną wyemitowane na antenie. Jak informuje nadawca, Warner TV chce dać polskim widzom szansę na udział w tworzeniu ramówki kanału. Głosowanie odbywać się będzie na stronie www.filmweb.pl/WarnerTV, a zwycięski film pojawi się na antenie w każdy piątkowy wieczór.

Marka Warner TV jest już obecna we Francji, a od września również w regionie GAS. Rebranding, który ma miejsce w Polsce, równocześnie odbywa się w Rumunii.

Nadawcą Warner TV jest WarnerMedia – firma medialna i rozrywkowa, która tworzy i dystrybuuje treści dla odbiorców na całym świecie. W portfolio marek znajdują się m.in.: HBO, HBO Max, CNN i Cartoon Network. WarnerMedia jest częścią AT&T Inc.