HBO Max zadebiutuje w Polsce w 2022 roku. Zobacz spot promujący nową usługę

  • Internet
  • HBO
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

26 października na wybranych rynkach europejskich zadebiutuje HBO Max. Usługa w Europie Środkowo-Wschodniej i Portugalii pojawi się w 2022 roku.

HBO Max, nowy serwis streamingowy należący do koncernu WarnerMedia, zadebiutuje w Europie już 26 października tego roku. Pierwszymi sześcioma krajami, w których udostępniona zostanie nowa platforma, będą Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Hiszpania i Andora. W następnym roku serwis zostanie uruchomiony na 14 kolejnych rynkach, w tym w Polsce.

Nowa platforma streamingowa HBO Max zostanie zaprezentowana europejskiej publiczności podczas specjalnego wirtualnego wydarzenia. Odbędzie się ono już w październiku. W jego trakcie przedstawiony zostanie zarówno sam serwis, jak również oferta programowa i cenowa.

Unikalne i ekskluzywne połączenie kultowych produkcji Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network czy Max Originals, w tym także naszych produkcji lokalnych, stworzy serwis streamingowy, który pokochają fani w Europie – poinformowała Christina Sulebakk, General Manager HBO Max EMEA. – Widzimy ogromny potencjał we wprowadzeniu w Europie tego bogatego programowo i całkowicie nowego serwisu streamingowego.

HBO Max będzie dostępne zarówno dla nowych użytkowników, jak i osób dotychczasowo korzystających z serwisów HBO, w tym HBO GO. Dotyczy to zarówno osób, które subskrybują serwis bezpośrednio poprzez stronę internetową, a także tych, którzy mają dostęp za pośrednictwem operatorów.

Co to jest HBO Max?

HBO Max zaoferuje użytkownikom programy, seriale i filmy. Po raz pierwszy w Europie w ramach jednego serwisu będą dostępne produkcje marek należących do WarnerMedia, takie jak Warner Bros., HBO, C czy Cartoon Network, a także Max Originals.

Filmy i seriale wyprodukowane przez spółki należące do WarnerMedia, takie jak „Harry Potter”, „Gra o tron” czy „Teoria wielkiego podrywu” mają swoich fanów w całej Europie. Serwis HBO Max został stworzony po to, aby zapewnić możliwość wygodnego i intuicyjnego oglądania ulubionych produkcji, jak również pozostałych znakomitych tytułów dostępnych w jego ofercie programowej – dodał Johannes Larcher, Head of HBO Max International.

Platforma HBO Max zadebiutowała w maju 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. W czerwcu br. została uruchomiona na pierwszych rynkach poza Stanami Zjednoczonymi – w 39 krajach Ameryki Łacińskiej i Karaibów.