„Rick i Morty” w HBO GO. Premierowe odcinki w poniedziałki

  • Telewizja
  • HBO
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

21 czerwca w serwisie HBO GO udostępniono wszystkie dotychczasowe, cztery sezony serialu „Rick i Morty”. Ponadto w poniedziałki pojawiać się będą odcinki premierowego sezonu produkcji.

„Rick i Morty” to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy. Produkcja prezentuje losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i wnuka Morty’ego na międzygalaktyczne eskapady.

W serialu „Rick i Morty” bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland, Sarah Chalke, Chris Parnell i Spencer Grammer. Twórcami serialu są Dan Harmon i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Wszystkie dotychczasowe sezony „Ricka i Morty’ego” dostępne są już w HBO GO. Pierwszy odcinek piątego sezonu serialu animowanego można oglądać od 21 czerwca. Premiera kolejnych odbywać się będzie co tydzień, w poniedziałki.