TVN pokaże serial HBO „Od nowa”. Kiedy premiera?

  • Telewizja
  • HBO
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Telewizja TVN pokaże kolejny serial wyprodukowany przez HBO.

Jest to produkcja „Od nowa”. Wcześniej widzowie stacji mieli okazję obejrzeć pierwszy sezon „Sukcesji”.

O czym jest serial „Od nowa”?

Odnosząca sukcesy terapeutka Grace Fraser (Nicole Kidman) mieszka w Nowym Jorku z mężem Jonathanem (Hugh Grant) oraz uczęszczającym do elitarnej prywatnej szkoły synem (Noah Jupe). Ich z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami za sprawą gwałtownej śmierci w ich otoczeniu. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.

Cieszę się, że TVN po raz kolejny może zaoferować swoim widzom mini serial produkcji HBO Original i to z tak doborową obsadą. Chcemy regularnie urozmaicać naszą ofertę programową o kontent premium z platform streamingowych TVN WBD powiedziała Lidia Kazen,  dyrektor kanału TVN

Kiedy premiera serialu „Od nowa” w TVN?

Premiera pierwszego odcinka serialu „Od nowa” na antenie TVN odbędzie się w niedzielę, 22 października o godz. 23.45. Kolejne odcinki będą prezentowane w następne niedziele. Wszystkie odcinki produkcji HBO Original można oglądać także na platformie HBO Max.