Nowy serial „Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny” już w HBO Max

  • Internet
  • Telewizja
  • HBO
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Serial Max Original Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny to mroczna opowieść o nastolatkach, które mają swoje tajemnice i muszą zmierzyć się z zamaskowanym niebezpieczeństwem. Pierwsze odcinki można oglądać od czwartku, 28 lipca, dostępne są w serwisie HBO Max.

Pro opowieść  o nowym pokoleniu nastolatków prześladowanych przez A – tajemniczego, zamaskowanego mordercę, który chce wymierzyć im karę za grzechy matek, ale także ich własne.

Dwadzieścia lat wcześniej seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła robotniczym miasteczkiem Millwood. Teraz, w dzisiejszych czasach, całkiem inna grupa nastolatek – nowe kłamczuchy – jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za sekretny grzech popełniony przez ich rodziców dwie dekady temu… Ich własne grzechy też nie pozostają bez znaczenia. W tej wersji mrocznej historii o dojrzewaniu akcja jest wiele kilometrów od Rosewood, nadal jednak w istniejącym i znanym z klasycznych Słodkich kłamstewek uniwersum. W serialu Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny akcja toczy się w zupełnie nowym mieście i są losy nowego pokolenia.

Autorzy i aktorzy serialu „Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny”

Autorami scenariusza są Roberto Aguirre-Sacasa (Riverdale, Chilling Adventures of Sabrina), który pełni także obowiązki producenta wykonawczego, oraz Lindsay Calhoon Bring (Chilling Adventures of Sabrina), będąca również współproducentką serialu.

W serialu występują: Bailee Madison, Chandler Kinney, Zaria, Malia Pyles i Maia Reficco jako grupa przyjaciółek z nowego pokolenia, a także Mallory Bechtel, Sharon Leal, Elena Goode, Lea Salonga, Eric Johnson i Alex Aiono.

Za produkcje odpowiedzialni są: Muckle Man Productions Roberto Aguirre-Sacasy i Alloy Entertainment (Plotkara, Słodkie kłamstewka, Pamiętniki wampirów, Ty) we współpracy z Warner Bros. Television. I. Marlene King (autorka oryginalnego serialu Słodkie kłamstewka), Michael Grassi, Caroline Baron oraz Leslie Morgenstein i Gina Girolamo z zespołu Alloy również pełnią obowiązki producentów wykonawczych serialu, opartego na bestsellerowej serii książek Sary Shepard.

Gdzie oglądać serial „Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny”?

Odcinki 1-3 serialu Max Original Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny (Pretty Little Liars: Original Sin) od dzisiaj są już dostępne w HBO Max. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień w czwartki. Serial liczy 10 odcinków.