HBO ujawnia kolejne szczegóły o nowym serialu „The Last of Us”

  • Internet
  • Telewizja
  • HBO
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

HBO opublikowało nowe zdjęcie z Bellą Ramsey i Pedro Pascalem z nadchodzącej produkcji HBO „The Last of Us”. Do obsady dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy wcześniej użyczali głosu bohaterom znanej na całym świecie gry wideo. W serialu będą odtwórcami innych ról niż ich postaci z gry.

Wczoraj, podczas Summer Game Fest, Neil Druckmann, wiceprezes Naughty Dog i współtwórca, producent, scenarzysta i reżyser serialu HBO „The Last of Us”, zaprezentował nowe zdjęcie z nadchodzącej produkcji z Pedro Pascalem jako Joelem i Bellą Ramsey jako Ellie.

Do Druckmanna na scenie dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy użyczyli głosu Ellie i Joelowi w grach wideo „The Last of Us” i „The Last od Us II”. Johnson i Baker ogłosili, że pojawią się w serialu, grając inne postacie niż te, którym użyczyli głosu w grach.

Johnson i Baker dołączają do wcześniej ogłoszonych członków obsady Belli Ramsey, Pedro Pascala, Gabriela Luny, Merle Dandridge, Nico Parkera, Murraya Bartletta, Nicka Offermana, Jeffreya Pierce’a i Anny Torv.

Serial oparty na grze wideo

Serial będzie oparty na znanej na całym świecie grze wideo „The Last of Us”, opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation. Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu Ellie, 14-letniej dziewczynki z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako szybka robota, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. W niej mogą polegać wyłącznie na sobie, by przetrwać.

Współtwórcami, producentami wykonawczymi, scenarzystami i reżyserami są Neil Druckmann i Craig Mazin. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Reżyserami serialu są Kantemir Balagov, Jasmila Žbanić, Ali Abbasi, Peter Hoar, Jeremy Webb i Liza Johnson. Serial jest koprodukcją z Sony Pictures Television. Producentami są PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint oraz Naughty Dog.