Weekend przed TV. Antena HD poleca polskie i zagraniczne filmy

  • Telewizja
Autor: mab

Antena HD przygotowała specjalną ramówkę na nadchodzący długi weekend sierpniowy. Stacja pokaże zagraniczne filmy i polskie klasyki.

Długi weekend na Antena HD rozpocznie się już w piątek o godzinie 23:00. Towarzystwa widzom dotrzyma trzech gentlemanów: Adrien Brody, Antonio Banderas i John Malkovich, w thrillerze „Pułapka”.

W sobotę dwie propozycje dla całej rodziny: polski klasyk „Pan Kleks w Kosmosie” oraz wychowawcza i pełna fantazji „Baśń o prawdziwym rycerzu”. O 22:00 do akcji wkroczy ikona filmu i popkultury: sam Bruce Lee, w filmie „Wściekła pięść”. Towarzyszyć mu będzie na ekranie inna legenda kina: Jackie Chan. Sobotę w Antena HD zakończy kusząca polska komedia „Sztuka kochania”, z Piotrem Machalicą i Joanną Trzepiecińską w rolach głównych.

Niedzielny wieczór będzie kolejną okazją do zapoznania się z kinem azjatyckim – tym razem w wersji nowoczesnej. O 20:00 Antena HD wyemituje trzymający w napięciu film Operacja „Morze Czerwone”. Grupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki stawi czoła terrorystom w jednej z północnoafrykańskich republik.

W poniedziałek, Antena HD proponuje mieszankę śmiechu i napięcia: o 12:30 program „Kabaretowy szał”, a o 20:00 „Hitman: Cena Zemsty” – z Chuckiem Norrisem w roli głównej. Długi weekend zakończy dzień z najlepszym kinem polskim. We wtorek o 14:00 nominowany do Oscara „Potop”, a o 20:00 „C.K. Dezerterzy”.

Wyniki oglądalności świadczą, że widzowie lubią spędzać z nami wolne dni i święta. Przygotowaliśmy zatem emocjonującą ramówkę na najdłuższy weekend sierpnia: ikony światowej kultury, nowoczesne kino, klasyki polskiej kinematografii i legendy ery kaset VHS. Zaufanie widzów jest dla nas najcenniejsze. Uzyskany w maju i czerwcu – najwyższy w historii grupy MWE – wynik 0,81 udziału w grupie 7-74 jest dowodem na skuteczność naszej pracy i słuszność podjętych wyborów. Chcemy nadal rosnąć, rozwijać relacje z widzami i inwestować w rozwój wszystkich kanałów – mówi Karol Warda, Dyrektor Kanałów Telewizyjnych i Produkcji grupy MWE Networks, nadawcy Antena HD.

Antena HD jest dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej w MUX1.