Wielki finał „The Voice of Poland 13” w TVP2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mab

W sobotę, 19 listopada TVP2 pokaże wielki finał „The Voice of Poland 13”. Tego dnia widzowie dowiedzą się, kto wygra rywalizację o „Najlepszy głos w Polsce”.

Wielki finał tegorocznej edycji talent show został podzielony na trzy rundy, a zwycięzcę wybiorą widzowie biorący udział w trwającym cały tydzień głosowaniu SMS. W pierwszej rundzie każdy z finalistów zaśpiewa piosenkę zagraniczną oraz wystąpi na scenie ze swoim trenerem. Po wszystkich występach, finalista z najmniejszą liczbą głosów widzów, pożegna się z programem. Kolejna osoba pożegna się z programem po drugiej rundzie. Widzowie wówczas usłyszą polskie przeboje. W trzeciej, ostatecznej rundzie, na scenie zmierzy się ze sobą dwoje finalistów. Każdy zaśpiewa swój singiel, który po raz pierwszy zaprezentował w trakcie półfinałowej rozgrywki.

Spośród tysięcy uczestników, którzy zgłosili się w tym roku do programu, do finału dotarli Ewelina Gancewska z drużyny Justyny Steczkowskiej, Konrad Baum z teamu Marka Piekarczyka, Dominik Dudek z ekipy Tomsona i Barona oraz Łukasz Drapała od Lanberry. Zwycięzca, oprócz tytułu „Najlepszego głosu w Polsce”, podpisze również kontrakt z wytwórnią płytową oraz otrzyma 50 tysięcy złotych.

Finał „The Voice of Poland w sobotę od godziny 20:00 w TVP2.