Wild Life

„Wild Life” – nowe reality show w Player.pl

mbog

11 lutego w serwisie Player.pl zadebiutował nowy program „Wild Life”. Uczestnicy reality show poddawani są nieustannym próbom, nie wiedząc do końca, jaki jest ich cel.

Dziesięciu nieznajomych – pięciu mężczyzn i pięć kobiet – spędzą dwa tygodnie na jednej z wysp Oceanu Atlantyckiego. Luksusowy hotel, piękne plaże, drinki z palemką. Na pierwszy rzut oka może to wyglądać na drogie wakacje, ale pod osłoną urlopu marzeń kryje się zacięta walka o wygraną. Gra uczuć pełna niespodzianek.

Na śmiałków czeka długa lista zadań – często szokujących – do wykonania oraz całkowity brak reguł. Uczestnicy nie wiedzą, co czeka ich za rogiem, ani czy przejście próby będzie równać się z dalszym pozostaniem w programie. Tutaj jedno jest pewne: wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie i pod nadzorem obserwującego wydarzenia z oddali „Króla Lwa”, który surowym okiem oceni swoich poddanych.

W programie biorą udział: 24-letnia Patrycja, 18-letnia Sonia, 26-letnia Emilia, 24-letnia Roksana i 20-letnia Klaudia, a także 22-letni Eryk, 24-letni Dominik, 29-letni Rafał, 26-letni Karol i 22-letni Adrian.

Premiera „Wild Life” miała miejsce 11 lutego, wyłącznie w serwisie Player.pl. Odcinki będą udostępniane co tydzień w czwartek po godzinie 22:00.