Wiosenno-letnie trendy w modzie w „Wysokich obcasach”

  • Prasa
  • Tygodniki
Autor: mbog

16 marca, w sobotę wraz z „Gazetą Wyborczą” ukaże się specjalne wydanie tygodnika „Wysokie Obcasy”. Czytelnicy znajdą w nim 20 dodatkowych stron, na których redakcja omówi trendy w modzie i urodzie w nadchodzącym sezonie.

Redakcja „Wysokich obcasów” podpowie, do czego w sezonie wiosenno-letnim będziemy nosić T-shirty, kolarskie szorty i lejące sukienki. Ponadto omówi, z czym łączyć dżins, a z czym cieliste beże. W dziale uroda przybliżone zostaną natomiast nowinki w makijażu i fryzurach – kolorowe kreski, jaskrawe usta, grzywki, pastele i trwała.

Ponadto w magazynie Katarzyna Wężyk opowie o nowej gwieździe amerykańskiej lewicy Alexandrii Ocasio-Cortez. Pojawi się również rozmowa Dominiki Wantuch z aktorką Grażyną Wolszczak na temat jej ekologicznego podejścia do życia. Natomiast Angelina Aspuac, liderka Narodowego Ruchu Tkaczek w Gwatemali w wywiadzie z Bartkiem Kaftanem opowie o uporze gwatemalskich tkaczek walczących o szacunek dla swojej pracy.

W najbliższym numerze tygodnika startuje również akcja „Szanuję, nie marnuję”, dzięki której redakcja chce inspirować czytelników do zmiany codziennych nawyków i świadomego kupowania. Redaktorka naczelna opolskiej „Gazety Wyborczej” Anita Dmitruczuk opowie, jak pozbyła się dwóch trzecich swojej szafy, a pieniądze zyskały dla niej dodatkową wartość. Natomiast Małgorzata Muraszko opisze, na czym opiera się kuchnia Finów, którzy do perfekcji opanowali w niej trend niemarnowania żywności.