Rodzinny interes

Autorskie seriale i hity filmowe wiosną w TV Puls i Puls 2

mbog

1 marca na antenę TV Puls z premierowy odcinkami powrócą seriale „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes”. Wiosną w Puls 2 nie zabraknie seriali animowanych, stacja pokaże m.in. najnowszy serial o Muminkach.

400. odcinek „Lombardu”

W najsłynniejszym polskim lombardzie jak zawsze pojawią się życiowe i wciągające historie. W wiosennym sezonie widzowie zobaczą m.in. tajemnicę zaginionej malarki, której obraz pojawi się w lombardzie, kryminalną historię związaną z księgozbiorem z pewnej biblioteki czy klienta o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka.

Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV Puls, od 1 marca. Przedpremiera pierwszego odcinka serialu „Lombard. Życie pod zastaw” w piątek, 26 lutego o godzinie 20:00. Ósmy sezon liczy 60 odcinków.

Bronek i Dawidek powracają

1 marca TV Puls rozpocznie emisję 4. sezonu serialu „Rodzinny interes”. Do warsztatu trafią kolejne pojazdy, a wśród nich m.in. wojskowy jeep, sportowe auto i Fiat 126p. Widzowie poznają też historię strażaków i ich zepsutego wozu. Natomiast w salonie „Bella Ella” zjawią się m.in. ekscentryczny klient, który będzie chciał czesać peruki oraz panna młoda, której ktoś sabotuje nadchodzący ślub.

Nowe odcinki „Rodzinnego interesu” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w TV Puls, od 1 marca. Czwarty sezon liczy 50 odcinków.

Premiery filmowe

Już 27 lutego Telewizja Puls zaprasza na premierę w telewizji ogólnodostępnej filmu „Fighter” z Piotrem Stramowskim i Mikołajem Roznerskim. Dzień później widzowie stacji zobaczą film akcji „Focus” z Willem Smithem i Margot Robbie. Natomiast w marcu TV Puls pokaże produkcje, takie jak: „San Andreas” z Dwaynem Johnsonem, „Mad Max: Na drodze gniewu” z Charlize Theron i Tomem Hardym, „Plan ucieczki” z Sylvestrem Stallone i Arnoldem Schwarzeneggerem i „Cudzoziemiec” z Jackie’m Chanem i Pierce’em Brosnanem.

Muminki w Puls Kids

Wiosna w Puls 2 to m.in. animacje dla dzieci i ich rodziców w ramach pasma Puls Kids. Stacja zaprasza na nowe seriale, m.in. „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” czy „Dolina Muminków” – najnowsza adaptacja słynnej powieści Tove Jansson.

W paśmie „Super Sobotnie Animacje” Puls 2 pokaże pełnometrażowe animacje kinowe, takie jak: „Vaiana. Skarb oceanu” (sobota, 27 lutego, 20:00), „Gdzie jest Dory” (sobota. 6 marca, 20:00), „Wielka Szóstka” (sobota, 13 marca, 20:00) oraz „Odlot” (sobota 20 marca, 20:00).