Wirtualna Polska i Telewizja WP pokażą wieczór wyborczy „Nowe rozdanie”

  • Internet
  • Telewizja
  • WP
Autor: mbog

13 października o godzinie 20:50, dziesięć minut przed zamknięciem lokali wyborczych, na portalu Wirtualna Polska i w Telewizji WP wystartuje wieczór wyborczy „Nowe rozdanie”. Gospodarzami programu będą Agnieszka Kopacz i Tomasz Machała.

„Nowe rozdanie” będzie emitowane na stronie głównej WP, a także przez pierwsze 45 minut w Telewizji WP. Cały program potrwa niemal dwie godziny. Reporterzy Wirtualnej Polski będą we wszystkich pięciu sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych. Wydarzenia w nich zrelacjonują: Marek Kacprzak, Michał Wróblewski, Karolina Kołodziejczyk, Marcin Łukasik i Klaudiusz Michalec. Ich gośćmi będą liderzy największych partii politycznych.

W studio Wirtualnej Polski wyniki wyborów w rozmowie z Tomaszem Machałą skomentują byli politycy, m.in. Adam Hofman i Ryszard Kalisz, a także publicyści oraz politolodzy i socjolodzy. Dziennikarze WP przedstawią szczegółowe wyniki wyborów, najciekawsze komentarze z mediów społecznościowych oraz skutki rozstrzygnięć wyborczych dla polskiej gospodarki.

W powyborczy poniedziałek Wirtualna Polska wyemituje specjalny program w miejsce codziennych: „Tłit” i „Money. To się liczy”. Poniedziałkowe „Nowe rozdanie” rozpocznie się o godzinie 8:00. Gośćmi Marka Kacprzaka będą politycy wszystkich partii, które znajdą się w nowo wybranym parlamencie oraz komentatorzy. Od godziny 9:15 w drugiej części zasiądą czołowi publicyści i ekonomiści, którzy ocenią perspektywy dla polskiej gospodarki. Gospodarzem ekonomicznej części będzie Sebastian Ogórek.