Wirtualna Polska z nowym pasmem publicystycznym

  • Internet
  • WP
Autor: rafs

Portal Wirtualna Polska w poniedziałek, 27 września ruszył z nowym, porannym pasmem. Składa się ono z trzech programów.

Pasmo „Poranek WP” startuje o godzinie 7:45. Najpierw nadawany jest program publicystyczny „Tłit”. O 8:10 portal zaprasza na „Newsroom WP”, czyli magazyn z rozmowami i komentarzami do najważniejszych wydarzeń politycznych i społecznych. Natomiast o godzinie 9:05 czytelnicy portalu mogą obejrzeć „Money. To się liczy”. Jest to codzienny program na żywo redakcji money.pl, w którym prowadzący dyskutuje z ekspertami zarówno o wielkiej ekonomii, jak i o finansach osobistych.

Pierwszego dnia programy prowadzili kolejno Michał Wróblewski („Tłit”), Patrycjusz Wyżga („Newsroom WP”) i Paweł Orlikowski („Money. To się liczy”) .

fot. YouTube / Wirtualna Polska

Do 24 września o poranku portal zapraszał na programy „Tłit” i „Money. To się liczy”. Natomiast „Newsroom WP” był nadawany w godzinach popołudniowych.

Programy informacyjno-publicystyczne w Telewizji WP

„Poranek WP” można oglądać od poniedziałku do piątku na głównej stronie portalu Wirtualna Polska. Wybrane wydania magazynów „Tłit” oraz „Money. To się liczy” są emitowane także na antenie ogólnodostępnego kanału Telewizji WP – o godzinie 6:00. Stacja transmituje również serwisy informacyjne portalu WP.pl – „WP News”.