„Włam na Garaż Perfectu” w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

Radio RMF FM przygotowało dla słuchaczy interaktywną zabawę – „Włam na Garaż Perfectu”. 1 kwietnia na profilu facebookowym stacji oraz na antenie będzie można zdobyć bilety na koncert, a wieczorem posłuchać specjalnego mini-koncertu zespołu Perfect i Patrycji Markowskiej.

Garaż Perfectu to kultowe miejsce prób i ćwiczeń muzyków legendarnego zespołu, pełne osobistych pamiątek, niesamowitych historii. 1 kwietnia w tym miejscu będzie można znaleźć także bilety na koncert zespołu Perfect oraz Patrycji Markowskiej w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie je można wygrać w trakcie relacji live na Facebooku – wystarczy dobrze się przyjrzeć i poszukać miejsc, w których mogą być ukryte. Widzom relacji pomogą prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał.

W trakcie transmisji na Facebooku słuchacze będą również mogli zdecydować o stroju Patrycji Markowskiej, w którym wystąpi podczas wieczornego koncertu. Ponadto będzie można zadać muzykom pikantne pytania oraz zobaczyć zespół w zupełnie niecodziennych sytuacjach.

Wieczorem, po godzinie 20:00, w wielkim finale całodziennej akcji, Perfect wraz z Patrycją Markowską wystąpią na specjalnym mini-koncercie. Wydarzenie będzie transmitowane prosto z garażu zarówno na Facebooku jak i na antenie RMF FM.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.