Wojciech Jagielski wraca na antenę Superstacji. Kanał Polsatu od sierpnia z nową ramówką

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mtom

Od poniedziałku, 3 sierpnia, Superstacja ruszyła z nową ramówką. Do redakcji kanału powraca Wojciech Jagielski ze swoim nowym talk show, a sama oferta stacji ma się skupić w głównej mierze na relacjach z miejsc wydarzeń kulturalnych, eventów i planów filmowych.

Zmieniły się godziny emisji programu na żywo. Od sierpnia Superstacja nadaje premierowe audycje od 15:00 do 19:00, czyli o godzinę krócej niż wcześniej.

Ze Świata

fot. MNIE/Superstacja

W programie Agnieszki Ludwisiak-Wypior pojawiają się informacje dotyczące wydarzeń z całego świata. Gospodyni audycji chce udowodnić, że zdarzenia do których dochodzi bardzo daleko od Polski, mogą mieć istotny wpływ na nasze życie. Materiały komentowane są przez ekspertów i naukowców.

Magazyn reporterów. Interwencje

fot. MNIE/Superstacja

„Magazyn reporterów. Interwencje” to program, który prowadzą na zmianę Joanna Jończyk i Marek Gawroński od poniedziałku do piątku o 16:34 i 20:34. Reporterzy Superstacji zaprezentują widzom trudne tematy i najbardziej palące potrzeby. W magazynie zobaczymy wstrząsające historie dotyczące zarówno ludzi, jak i zwierząt.

Tok Szoł

MTOM/Superstacja

Gospodarz audycji, Wojciech Jagielski, rozmawia w kameralnej atmosferze z osobami ze świata show-biznesu i internetu. Jagielski pokaże swoich gości z bardziej intymnej, nieznanej widzom strony. Program jest emitowany od poniedziałku do czwartku o 18:29 i 22:29. To powrót tego dziennikarza do Superstacji po niemal roku. Wcześniej był gospodarzem audycji „Wojciech Jagielski na żywo” od stycznia 2014 do końca lipca 2019 roku.

Koniec „SuperGwiazdy” i „SuperNews. Fakty i fejki”

Z oferty kanału został wycofany program Pauliny Koziejowskiej, która została jednak w zespole Superstacji na stanowisku reportera. Z kolei program Agnieszki Ludwisiak-Wypior został zastąpiony audycją „Ze świata”.