WP SportoweFakty pokaże kulisy mistrzostw świata w siatkówce

  • Internet
  • WP
Autor: rafs

Portal WP SportoweFakty pokaże kulisy mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak wygląda atmosfera wewnątrz reprezentacji Polski.

Portal pokazywać będzie kulisy w ramach autorskiego bloga „Pod siatką”. Fani siatkówki mogli już oglądać już specjalne vlogi podczas trwania tegorocznej Ligi Narodów. W 2022 roku serwis WP SportoweFakty dał kibicom siatkówki możliwość zajrzenia za kulisy tego, co dzieje się z ich ulubionymi drużynami. Średnia odtworzeń „Pod siatką” wynosi 382 tysiące.

W ramach projektu „Pod siatką” powstało już 14 odcinków, nagrywanych podczas turnieju Ligi Narodów w Gdańsku oraz finału tych rozgrywek we włoskiej Bolonii. Vlogi można oglądać na stronie sportowefakty.wp.pl, kanale YouTube WP SportoweFakty, a także kanale YouTube Polskiej Siatkówki.

Partnerstwo Wirtualnej Polski z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej

WP SportoweFakty to największy i najpopularniejszy serwis sportowy w Polsce, odwiedzany codziennie przez 1,9 mln osób. Jego współpraca z PZPS trwa nieprzerwane od 2014 roku. W tym czasie relacjonowano m.in. mistrzostwa świata 2014, finały Ligi Światowej mężczyzn, mistrzostwa Europy mężczyzn i kobiet.