„Wydarzenia” również w Super Polsat. Nowy program „Gość Wydarzeń 24”

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mab

21 lutego stacje Grupy Polsat Plus zmodyfikują swoje ramówki. Telewizja Super Polsat pokazywać będzie dodatkowe dwa wydania „Wydarzeń”, a stacja Wydarzenia 24 zaprosi na nowy magazyn publicystyczny.

O godzinie 10:00 widzowie Super Polsat dowiedzą, co ciekawego wydarzyło się poprzedniego dnia oraz to, co dzieje się w tym momencie. Stacja będzie retransmitować serwis informacyjny z telewizji Wydarzenia 24.

Natomiast o godzinie 15:50 – równolegle z antenami Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24 – stacja pokazywać będzie „Wydarzenia 15:50”. Ponadto Super Polsat wyemituje magazyn „Więcej Wydarzeń” oraz nowość – „Gość Wydarzeń 24”.

Codziennie najwięcej ludzi w Polsce właśnie od nas czerpie informacje. Dzięki dwóm kanałom informacyjnym Polsat News i Wydarzenia 24, dwóm portalom internetowym Interia.pl i Polsatnews.pl, Wydarzeniom nadawanym w Super Polsacie, a także obecności Wydarzeń 12.50, 15.50 i 18.50 oraz Gościa Wydarzeń na antenie głównej Polsatu, jesteśmy największym źródłem informacji w Polsce, który łącznie codziennie zapewnia informacje kilkunastu milionom mieszkańców Polski – podkreśla Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki, Telewizja Polsat.

Serwisy informacyjne na antenie Super Polsat będą tłumaczone na język migowy.

Jarosław Gugała
Dotychczas jedynym wydaniem „Wydarzeń” tłumaczonym na język migowy były „Wydarzenia Wieczorne” – fot. Polsat News

„Gość Wydarzeń 24” nowym programem publicystycznym

21 lutego na antenie Super Polsat i stacji Wydarzenia 24 zadebiutuje program „Gość Wydarzeń 24”. Będzie to pierwsze podsumowanie dnia w rozmowie z politykami i ekspertami. Goście przedstawią swój punkt widzenia, a także opowiedzą o przyczynach i możliwych skutkach wydarzeń, które otaczają widzów.

„Gość Wydarzeń 24” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:20.