„Wymarzona miłość” zostanie przeniesiona do TVP 3. Emisja o nowej godzinie

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W poniedziałek, 9 września Dwójka po raz ostatni pokaże turecką telenowelę „Wymarzona miłość”. Po kilku dniach emisja zostanie wznowiona na antenie TVP 3.

Wraz ze startem jesiennej ramówki Telewizji Polskiej, TVP 2 wprowadzi zmiany w popołudniowym paśmie. Od 10 września o godzinie 13:05 będzie emitowany serial „Na sygnale”, a 30 minut później powtórka nowego kulinarnego show „Gotowi do gotowania. Start!”. Jednak nadawca planuje dokończyć emisję tureckiej telenoweli. Dalsze przygody Sanem będzie można oglądać od 13 września, w paśmie „Czarnej perły” – od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 w TVP 3. Premierowe odcinki wciąż systematycznie będą dodawane do biblioteki VOD Telewizji Polskiej.

TVP 2 pokazuje serial „Wymarzona miłość” („Erkenci Kus”) od 6 sierpnia. Produkcja opowiada o młodej dziewczynie – Sanem, która zatrudnia się w agencji reklamowej. Poznaje tam mężczyznę ze swoich snów – Cana, syna szefa agencji.

Co w następnych odcinkach?

Telewizyjna Trójka rozpocznie emisję od 23. odcinka. Po tym, gdy w poprzednim odcinku Sanem powiedziała swojemu ukochanemu, aby zostawił ją w spokoju, Can odreagowuje rozstanie z dziewczyną. Jednak główna bohaterka postanawia spotkać się ze swoim „wyśnionym”. Pod pretekstem odebrania materiałów do pracy, odwiedza Cana w jego domu.

Sanem i Can
Sanem odwiedzi Cana, gdy ten będzie trenował – fot. Erkenci Kus / YouTube

Sanem rezygnuje z pracy tuż przed ważnym spotkaniem z klientem. Jey Jey jedzie do domu dziewczyny, aby namówić ją do powrotu. Sanem ulega, przyjeżdża do agencji i prezentuje pomysł na reklamę firmie sprzedającej jajka. Dziewczyna zyskuje wsparcie właścicielki. Can i Sanem rozpoczynają pracę nad projektem. W wyniku intrygi zostają zamknięci w opustoszałym budynku.

Can - Erkenci Kus
Can poinformuje Sanem, że planuje wyjechać – fot. Erkenci Kus / YouTube