Daytona24

Wyścig Daytona24 z udziałem Roberta Kubicy na żywo w Eurosporcie i Player.pl

mbog

Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmisji 24-godzinnego wyścigu na torze Daytona. W sobotę i niedzielę Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze i ostatnie trzy godziny rywalizacji, w której pojawi się między innymi Robert Kubica.

Daytona24 to jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów wytrzymałościowych na świecie. W tym roku na słynnym torze wystąpi Robert Kubica, który pojedzie bolidem LMP2 w zespole High Class Racing. Jego partnerami będą arcyksiążę Austrii Ferdinand Habsburg oraz dwóch Duńczyków – Anders Fjordbach i Dennis Andersen.

Wyścig Daytona24 będzie można oglądać 30 stycznia o godzinie 21:20 i 31 stycznia o 19:00 w Eurosporcie 2. Cały wyścig z polskim komentarzem dostępny będzie na żywo w serwisach Eurosport Player i Player.pl.

Wirtualny wyścig Daytona

Natomiast w piątek o godzinie 17:30 Eurosport 1 pokaże na żywo wirtualną rywalizację z serii Audi Eurosport eRacing by Assetto Corsa na torze Daytona. Widzowie będą mieli okazję zapoznać się ze słynnym torem i sprawdzić, co czeka Roberta Kubicę i jego partnerów z zespołu. W wyścigu Eurosport eRacing weźmie udział między innymi Kamil Franczak, jeden z najlepszych polskich simracerów. Uczestnicy będą ścigać się samochodami Audi LMP1. O komentarz zadbają Krzysztof Woźniak, dziennikarz Motowizji i ekspert simracingu oraz Wojciech Malaca, komentator e-sportowy i kierowca simracingowy.

Wirtualny wyścig Daytona
fot. Eurosport