Wywiad ze Stingiem i kolędowanie z zespołem Pectus w święta w Radiu Złote Przeboje

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

Zespół Radia Złote Przeboje przygotował specjalne propozycje dla słuchaczy na okres Bożego Narodzenia. W święta nie zabraknie kolęd oraz rozmów z gwiazdami muzyki rozrywkowej.

Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje rozpocznie już tradycyjnie „Wieczór kolęd”. 24 grudnia od godziny 15:00 do 24:00 na antenie rozgłośni będą królować polskie kolędy.

W środę, 25 grudnia po godzinie 10:00 o swoich świętach opowiedzą bracia Szczepanikowie, czyli zespół Pectus. Podczas audycji Piotra Jaworskiego „Kolędowanie z Pectusami”, artyści zaśpiewają także kolędy w wersji akustycznej. Następnie, o godzinie 14:00 antenę Radia Złote Przeboje przejmie Jerzy Telesiński. W audycji „Cudowne święta” pojawią się historie nieprawdopodobnych zdarzeń, cudów i sytuacji. Wieczorem, po godzinie 18:00 słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli przenieść się w czasie do lat, w których na listach przebojów debiutowały piosenki „Last Christmas” oraz „All I Want For Christmas Is You”. Tomasz Brhel opowie, czym żyli ludzie w grudniowe wieczory lat 80. czy 90.

W drugi dzień świat Jerzy Telesiński postara się wyjaśnić, ile w świętach jest prawdziwego ducha, a ile sprytnie przemyślanych zabiegów marketingowych. Audycji „Święta na sprzedaż” będzie można posłuchać od godziny 10:00. Następnie na antenie rozgłośni pojawi się wywiad Tomasza Brhela ze Stingiem. W „Zimowej opowieści, czyli Sting w Radiu Złote Przeboje” słuchacze dowiedzą się, jak wyglądały święta Bożego Narodzenia w rodzinnym domu artysty. Rozgłośnia zakończy świąteczny czas audycją Tomasza Florkiewicza, w której polscy medaliści opowiedzą o swoich świątecznych wspomnieniach. Programu „Święta na złoto” z udziałem m.in. Otylii Jędrzejczak i Roberta Korzeniowskiego, będzie można posłuchać od godziny 18:00.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.