Zagraniczne gwiazdy na sylwestrze z Warner TV

  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Warner TV zaprasza w sylwestrową noc na maraton filmów muzycznych. Stacja pokaże m.in. „Dirty Dancing”, „Step Up – Taniec zmysłów” oraz „Magic Mike XXL”.

Maraton rozpocznie kinowy klasyk o tańcu, czyli „Dirty Dancing”. Dzięki rolom Baby i Johnny’ego, Jennifer Grey i Patrick Swayze potwierdzili status ikon Hollywood. Ponadto aktorzy na nowo odkryli swoją relację. Początek filmu o godzinie 16:15.

W sylwestra Warner TV zaprasza widzów do kibicowania bohaterom w kolejnych podbojach tanecznych i miłosnych. Stacja wyemituje trzy pierwsze części serii „Step Up”. Każda z produkcji pokazuje młodych ludzi, których napędza pasja do tańca: nie zważają oni na życiowe przeszkody, ani społeczne mezalianse. Ponad wszystko stawiają miłość i przyjaźń, a one motywują ich do występów w finalnym show.

Kilka minut po północy, już w 2023 roku, show dadzą chippendales z „Magic Mike XXL”. Tytułowy Mike zrezygnował z kariery showmana i produkuje rzemieślnicze meble. Pewnego dnia koledzy z dawnej tanecznej grupy odwiedzają jego miasto: są w drodze na ostatni pokaz. Mike postanawia do nich dołączyć.

Sylwestrowy maraton w Warner TV zakończy inny filmowy klasyk o muzyce i miłości: „Bodyguard” z Whitney Houston i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Piosenkarka wciela się w wielką gwiazdę Rachel, która pada ofiarą nękania i otrzymuje pogróżki. Zatrudnia ochroniarza, jednak już od początku nie mogą się dogadać. Rachel uważa, że nowy pracownik jest nadmiernie ostrożny.

Sylwester z Warner TV od godziny 16:15.