„Złoty Przebój wakacji” i „Pocztówki z wakacji”. Lato w Radiu Złote Przeboje

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

W te wakacje Radio Złote Przeboje stawia na muzykę. Od 28 czerwca na antenie stacji pojawiać się będzie jeszcze więcej największych przebojów z lat 80., 90. i dwutysięcznych zgodnie z hasłem „Gramy na to, jak na lato!”.

Codziennie o godzinie 15:00 Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom ich ulubione piosenki bez reklam i bez gadania przez całą godzinę. Nie zabraknie również letniej listy przebojów. Będzie można głosować na „Złoty Przebój wakacji” na stronie stacji, a aktualne notowania pojawią się na antenie w każdy piątek między 18:00 a 20:00.

Dodatkowo, redakcja Radia Złote Przeboje codziennie będzie namawiać słuchaczy do wzajemnych pozdrowień z różnych urlopowych zakątków w ramach akcji „Pocztówka z wakacji” – za pośrednictwem anteny. Zaproponuje także zabawę „Kawał lata”, w której słuchacze mogą opowiadać sobie dowcipy i poprawiać humor tym, którzy na urlop muszą jeszcze poczekać. Do końca piłkarskich Mistrzostw Europy 2020, czyli do połowy lipca, miłośnicy futbolu i złotych przebojów będą mogli też rywalizować o gotówkę w zabawie „W co gramy”.

Od poniedziałku do soboty przez całe wakacje Radio Złote Przeboje będzie przedstawiać zakątki, które w Polsce są „naj”, w ramach cyklu i audycji „Polska jest naj”. W tygodniu niezwykłe miejsca w Polsce będzie przybliżać słuchaczom Piotr Jaworski, a w soboty Odeta Moro z zaproszonymi gośćmi opowie o jednej, wyróżniającej się nie tylko w kraju, ale i w skali Europy wyjątkowej atrakcji. W pierwszą sobotę wakacji – 3 lipca redakcja odwiedzi Puszczę Białowieską z Adamem Wajrakiem.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.