Zmiany w Radiu RMF24. Piotr Salak poprowadzi popołudniowe pasmo

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mab

Radio RMF24 wprowadza zmiany w ramówce. Do zespołu dołączył Piotr Salak, który poprowadzi pasmo popołudniowe. Natomiast poranki będą się rozpoczynać wcześniej, bo już o godzinie 6:00. Grono ich gospodarzy poszerzy się o Pawła Balinowskiego.

Prowadzone przez Piotra Salaka „Popołudnie Radia RMF24” będzie nadawane od 1 marca w dni powszednie od 12:30 do 16:30.

W programie na bieżąco informować będziemy o najważniejszych wydarzeniach politycznych, społecznych, gospodarczych, sportowych czy kulturalnych, tak by każdy słuchacz znalazł coś dla siebie. Będzie też miejsce na komentarze ekspertów i specjalistów, którzy zanalizują i zinterpretują najświeższe doniesienia – mówi Piotr Salak.

Piotr Salak karierę dziennikarską rozpoczynał w RMF FM, gdzie przez 10 lat był m.in. reporterem oraz współtwórcą i szefem redakcji sportowej. Później związany był z Canal+, TVN i TVN24. Od 2021 roku prowadzi czwartkowe wydanie „Popołudniowej rozmowy w RMF FM”.

Paweł Balinowski gospodarzem poranków

Również od marca „Poranek Radia RMF24” zaczynać się będzie godzinę wcześniej. Nadal prowadzić go będą Bogdan Zalewski, Tomasz Weryński i Michał Zieliński. Do grona gospodarzy dołączy Paweł Balinowski – warszawski dziennikarz RMF FM.

W godzinach 10:00-12:00 na nowe „Przedpołudnie Radia RMF24” zaprosi Tomasz Terlikowski, który dotychczas prowadził pasmo popołudniowe. Zaś gospodarzami wieczornego pasma (16:30-21:00) pozostają Krzysztof Urbaniak, Marcin Jędrych, Paulina Sawicka, Aleksandra Filipiek i Paweł Jawor.

Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wystartowało w marcu 2021 roku i jest tworzone przez dziennikarzy i reporterów „Faktów RMF FM” oraz prezenterów rozgłośni. Na antenie przez cały dzień pojawiają się relacje reporterów, rozmowy z gośćmi, analizy ekspertów, reportaże, komentarze, sondy uliczne i przeglądy prasy.