Katarzyna Szklarczyk wygrała siódmą edycję „Top Model”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Katarzyna Szklarczyk wygrała siódmą edycję Top Model. Drugie miejsce zajął Hubert Gromadzki, a trzecie Anna Markowska. Uczestniczy walczyli o międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i modeli „D’vision”, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w magazynie „Glamour”.

22-letnia Katarzyna Szklarczyk pochodzi z Bukowna (woj. Małopolskie), aktualnie mieszka w Warszawie. Lubi malować, rysować, a także zajmuje się decoupage’em. Jest fanką podróżniczki Martyny Wojciechowskiej. Awansowała jako pierwsza do finału, choć wcześniej nie była faworytką – ani razu nie wygrała panelu.

7. edycja „Top Model” – fot. TVN

W finałowym odcinku widzowie obejrzeli uczestników w trzech pokazach polskich projektantów – Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego oraz duetu Paprocki i Brzozowski. Po raz pierwszy w historii programu oprawę muzyczną pokazów stworzyły śpiewające na żywo gwiazdy. Wystąpili: Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik & Kev Fox. Finał poprowadził duet Joanna Krupa i Michał Piróg.

Finał 7. edycji „Top Model” – fot. TVN

Modowe show „Top Model” powrócił na antenę TVN po dwuletniej przerwie. W tym sezonie program stawiał przede wszystkim na różnorodność. Do domu modeli i modelek można było się dostać niezależnie od płci, wieku, wzrostu i rozmiaru. W jury zasiadali: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński, a także goście specjalni.