„Żywioły Saszy – Ogień” od 17 listopada w Playerze

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

17 listopada w serwisie Player.pl zadebiutuje serial „Żywioły Saszy – Ogień”. Scenariusz produkcji powstał na podstawie powieści „Lampiony” autorstwa Katarzyny Bondy.

Na przestrzeni siedmiu odcinków widzowie podążać będą za zagadką kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska (Magdalena Boczarska). Przydzielona do grupy policjantów spróbuje zapobiec serii podpaleń łódzkich kamienic oraz uporać się z własną, niełatwą przeszłością. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki.

Główna bohaterka prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych podpaleń i wybuchów – fot. TVN / EastNews / Paula Wilczyńska

W obsadzie znaleźli się: Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet, Jędrzej Hycnar, Helena Englert i Sebastian Stankiewicz. Reżyserem produkcji jest Kristoffer Rus. Autorami scenariusza na podstawie powieści Katarzyny Bondy są Dana Łukasińska i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Zdjęcia do serialu powstawały w Łodzi.

Pierwszy odcinek serialu dostępny będzie od 17 listopada w płatnej ofercie, a kolejne pojawią się w serwisie Player.pl w tygodniowych odstępach. W dniu premiery drugiego odcinka, 24 listopada, pierwszy zostanie udostępniony bezpłatnie.