17 czerwca ruszy MAX. Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 od najniższego pakietu

  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

W czerwcu zadebiutuje w Polsce serwis streamingowy MAX. Zastąpi on platformę HBO MAX.

Na ofertę programową będą składać się seriale, filmy pokazywane wkrótce po premierach kinowych, produkcje dokumentalne oraz programy telewizyjne i międzynarodowe wydarzenia sportowe. Jak informuje właściciel usługi, MAX zapewni subskrybentom ponad dwukrotnie większą bibliotekę treści w porównaniu z HBO MAX. Serwis streamingowy zaoferuje użytkownikom także dostęp do kanałów telewizyjnych m.in. TVN Warner Bros. Discovery.

Jest to ważny krok na drodze rozwoju naszych platform streamingowych. Staramy się, by były one jak najlepiej dopasowane do potrzeb i gustów naszych widzów. To także nowy rozdział w obszarze inwestycji Warner Bros. Discovery w Polsce w najlepsze treści lokalne. Chcemy stać się platformą pierwszego wyboru, na której każdy odbiorca znajdzie dla siebie niezliczone tytuły filmowe, dokumentalne, serialowe, telewizyjne, a ponadto sport, informacje i programy dla dzieci – mówi Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Użytkownicy platformy MAX zobaczą m.in. drugi sezon serialu HBO Original „Ród Smoka”. Udostępnione zostaną również produkcje, takie jak „Barbie”, „Aquaman i Zaginione Królestwo” czy „Wonka”. W przyszłości na platformie pojawi się także drugi sezon „Odwilży” Xaverego Żuławskiego, „Pingwin” oraz film „Diuna: Część Druga”.

Igrzyska Olimpijskie – Paryż 2024 w MAX

Na platformie MAX będzie można zobaczyć każdy moment najważniejszego wydarzenia sportowego tego roku, czyli Letnich Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Dostęp do wydarzenia będą mieli wszyscy subskrybenci platformy.

Pakiety w MAX

W Polsce MAX zaoferuje trzy różne pakiety, z możliwością wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej oraz pakiet dodatkowy „Kanały TV i Sport” za miesięczną opłatą. Pakiet Podstawowy będzie umożliwiał oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie, ale z reklamami.

Wprowadzenie pakietu z reklamami w MAX to wyraz naszego zobowiązania do tworzenia innowacji w każdym obszarze działalności, w tym także w zakresie produktu reklamowego. Rozległe doświadczenia związane z Ad Lite wynieśliśmy z Playera, w którym ten model z powodzeniem funkcjonuje od kilku lat – mówi Dorota Żurkowska, Senior Group Vice President – Revenue w TVN Warner Bros. Discovery.

Pakiet Standard będzie bez reklam, a ponadto z możliwością pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline. Natomiast pakiet Premium umożliwi oglądanie wybranych produkcji w jakości 4K i ze dźwiękiem Dolby Atmos, a także pobranie do 100 tytułów.

Pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport umożliwi dostęp do kanałów na żywo, m.in. stacji informacyjnych – TVN24 i CNN, rozrywkowych – TVN, TVN7, dla dzieci – Cartoon Network i Cartoonito, a także sportowych – Eurosport 1 i Eurosport 2. Użytkownicy będą mogli oglądać również relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans.

MAX to wyjątkowa oferta dostępna zarówno w formie “na żądanie”, jak i kanałów linearnych. MAX będzie niezrównany pod względem contentowym i bardzo konkurencyjny cenowo – dodaje Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w TVN Warner Bros. Discovery.

Na części europejskich rynków MAX będzie dostępny już 21 maja, między innymi w państwach skandynawskich, Europy Środkowo-Wschodniej czy Półwyspu Iberyjskiego.