28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN, TTV i TVN 24

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W niedzielę, 12 stycznia zagra „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. TVN Discovery Polska po raz czwarty została głównym partnerem medialnym wydarzenia. Relację z 28. edycji akcji będzie można zobaczyć w TVN, TTV, TVN 24 i w serwisie Player.pl.

12 stycznia w całej Polsce i w blisko 100 miejscach na świecie kwestować będzie 120 tysięcy wolontariuszy. Zebrane przez nich pieniądze rozliczane będą w około 1750 sztabach.

Relacje z wydarzenia będą emitowane przez cały dzień na antenach grupy TVN Discovery Polska. Telewizja TVN pokaże specjalne łączenia w ramach „Dzień Dobry TVN”, a także o godzinach: 12:00, 14:15, 16:25, 18:40 i 22:10 (licytacja złotego serduszka nr 1). Natomiast w TTV relacje pojawią się o godzinach: 10:00, 13:00, 16:00, 18:00, 20:30 oraz w trakcie serwisu informacyjnego „Express”. Obie anteny pokażą „Światełko do nieba”początek specjalnego programu o godzinie 19:45. Przebieg 28. Finału będzie można śledzić również w TVN 24. Serwis Player.pl tego dnia udostępni transmisję ze wszystkich relacji transmitowanych na antenie telewizji TVN.

To już czwarty raz gościć będziemy z „Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy” na antenach TVN Discovery. Dumni jesteśmy z tego, że razem tworzymy zupełnie wyjątkową, telewizyjną akcję charytatywną. Specjalnie zaprojektowane i wybudowane studio, wyjątkowa, przygotowana na ten jeden dzień scenografia, a także nowoczesne, technologiczne możliwości jakimi dysponuje TVN – wszystko to sprawi, że po raz kolejny zawitamy w domach wszystkich polskich rodzin z fantastyczną opowieścią o pomaganiu ponad podziałami, o byciu ze sobą, o szacunku i zrozumieniu, czyli o „Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy”. Bądźcie razem z nami – powiedział Jurek Owsiak, pomysłodawca i prezes zarządu Fundacji WOŚP.

Fantastyczne widzieć jak Orkiestra po dwudziestu siedmiu latach wciąż się rozwija i zbiera co roku więcej pieniędzy dla potrzebujących. A skoro my od kilku lat jesteśmy jej głównym partnerem telewizyjnym, to ośmielam się sądzić, że mamy w tym swój skromny udział. Cieszę się, że znowu spotkamy się w styczniu – poinformował Bogdan Czaja, zastępca Dyrektora programowego TVN.

W akcję włączają się gwiazdy telewizji TVN i TTV. Wśród kwestujących pojawią się m.in. Przemek Kossakowski oraz bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Ponadto na aukcjach przygotowanych przez Allegro wylicytować będzie można wspólną kolację z gwiazdami „Dzień Dobry TVN”, książkę „Powstańcy” Magdy Łucyan z podpisami bohaterów książki i autorki, a także bilety na przedstawienie „Szkło kontaktowe Live and Touch” w teatrze 6. Piętro. W akcję zaangażowała się również stacja TVN Turbo, która na aukcję przekazała samochód z programu „Klimek kontra Duda”.