Od 3 września „Gość Radia ZET” z Beatą Lubecką

  • Bez kategorii
  • Radio
  • Eurozet
Autor: mbog

Po wakacjach, 3 września na antenę Radia ZET powraca poranna rozmowa społeczno-polityczna. Audycję „Gość Radia ZET” poprowadzi nowa gospodyni – Beata Lubecka. Zastąpi ona Konrada Piaseckiego, który od września będzie gospodarzem „Rozmowy Piaseckiego” na antenie TVN 24.

Beata Lubecka będzie gospodarzem „Gościa Radia ZET” od poniedziałku do piątku tuż po godzinie 8:00. Weekendowe wydanie programu niezmiennie poprowadzą Joanna Komolka i Łukasz Konarski.

Beata Lubecka przez blisko 10 ostatnich lat była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programów „Gość  Wydarzeń”, „Śniadanie w Polsat News”, „Rozmowy polityczne” i autorskiego formatu „Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą audycję „Śniadanie Radia ZET i Polsat News” (program realizowany w ramach  współpracy obydwu redakcji). Wcześniej pracowała jako reporterka Radia ZET i RMF FM. Z widzami Polsat News Beata Lubecka pożegnała się 8 lipca w programie „Śniadanie w Polsat News”.

Pomysłodawcą i pierwszym prowadzącym program „Gość  Radia ZET” był  Andrzej Woyciechowski – założyciel stacji, a pierwszym gościem – prof.  Leszek Balcerowicz. Po Andrzeju Woyciechowskim gospodarzami audycji byli: Krzysztof Skowroński, Jacek Żakowski, Monika Olejnik i Konrad Piasecki.