Adam Feder dołączył do redakcji „Dzień dobry TVN”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W październiku do redakcji porannego programu „Dzień dobry TVN” dołączył Adam Feder. Dziennikarz przygotowuje lekkie, rozrywkowe materiały.

Adam Feder pracował w Telewizji Polskiej od 2003 roku. Przygotowywał materiały dla redakcji TVP Info, a także dla „Wiadomości”, „Panoramy” oraz „Teleexpressu”. Feder z publicznym nadawcą związany był do 2016 roku. Następnie dziennikarz dołączył do ekipy Nowa TV. Przygotowywał materiały dla serwisu informacyjnego „24 godziny”, a w późniejszym czasie prowadził także autorski program „FedeRacja”. Ze stacją rozstał się wraz z początkiem 2019 roku.

W lutym 2019 roku Adam Feder rozpoczął pracę w Superstacji. Był komentatorem i prowadzącym interaktywny program „Bez ograniczeń”. 28 lipca po raz ostatni pojawił się na antenie telewizji. Dziennikarz rozpoczął produkcję własnego programu internetowego „Z komórki”, a także współprowadził kilka wydań „Zero ograniczeń”. Od października Adam Feder realizuje materiały dla „Dzień dobry TVN”.

„Dzień dobry TVN” jest codziennym porannym magazynem emitowanym w telewizji TVN. Magazyn prowadzą cztery duety: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Program od 31 sierpnia jest nadawany od godziny 7:30.