„Bez Ograniczeń” przenosi się do Internetu. Płoński, Feder i Zimnik wśród prowadzących

  • Internet
  • Telewizja
Autor: mbog

30 lipca, we wtorek Jacek Zimnik oraz Janusz Płoński poprowadzili wspólnie internetowy program będący następcą „Bez ograniczeń”, emitowanego wcześniej w Superstacji. Ze względu na prawa autorskie, nowy program nazywa się „Zero ograniczeń”.

28 lipca telewizja Superstacja pokazała ostatni odcinek interaktywnego show „Bez ograniczeń”. Następnego dnia władze stacji zwolniły cały zespół programu. Wieczorem Jacek Zimnik poinformował, że program zostanie reaktywowany w Internecie. Codziennie o godzinie 22:40 na portalu Facebook, a w przyszłości również na platformie YouTube, będzie realizowana transmisja na żywo, w którym prowadzący będą komentowali bieżące wydarzenia. Ponadto w programie pojawią się internetowe oraz telefoniczne komentarze widzów.

Jacek Zimnik zapowiedział, że razem z nim program poprowadzi również Janusz Płoński i Adam Feder. Poinformował także, że w internetowym show pojawią się Marek Czyż i Jakub Wątły. Ponadto nie wyklucza, iż w przyszłości wystąpią Bartek Cebeńko oraz Beata Tadla.

Bez ograniczeń

Codzienna audycja Superstacji nadawana od jesieni 2007 roku. Widzowie poprzez smsy i telefon mogą komentować najważniejsze wydarzenia mijającego dnia. Od 4 lutego program nadawany jest o nowej porze - 22:40