Superstacja

Agnieszka Ludwisiak-Wypior odchodzi z Superstacji. Mateusz Wojciechowski nowym reporterem

mbogMN

Prowadząca „Magazyn reporterów. Interwencje”, Agnieszka Ludwisiak-Wypior odchodzi z telewizji Superstacja – dowiedział się portal omediach.info. Do ekipy stacji dołączył dziennikarz TVP3 Poznań – Mateusz Wojciechowski.

Agnieszka Ludwisiak-Wypior była związana z Superstacją od kilku lat. Początkowo była reporterką i prowadzącą w programie lifestylowym „Na tapecie”. W styczniu 2020 roku powróciła na antenę stacji po kilkumiesięcznej przerwie. Początkowo prowadziła „SuperTemat”. W ostatnim czasie pojawiała się na antenie w roli prowadzącej „Magazyn reporterów. Interwencje”. Po jej odejściu, program ten nie będzie miał stałego prowadzącego – wynika z nieoficjalnych informacji omediach.info.

Do ekipy Superstacji dołączył Mateusz Wojciechowski, który przygotowuje materiały m.in. na potrzeby serwisów informacyjnych „SuperNews”. Pojawia się też na antenie w roli prowadzącego. Mateusz Wojciechowski był ostatnio związany z TVP3 Poznań, gdzie pracował od września 2010 roku. Był reporterem, prowadzącym i wydawcą porannego pasma informacyjnego. Przygotowywał też relacje na potrzeby ogólnopolskich serwisów TVP.

W ostatnim czasie z Superstacji odszedł Adam Strycharczuk. Redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym stacji jest Grzegorz Jankowski. Jego zastępcą od sierpnia 2020 roku jest Paulina Witek.