Radio Złote Przeboje

Aktorzy z serialu „BrzydUla” w majówkę w Radiu Złote Przeboje

mbog

W Radiu Złote Przeboje weekend majowy rozpocznie się już w piątek, 30 kwietnia. W specjalnych programach stacji pojawią się goście – Beata Kozidrak oraz serialowa para Ula i Marek Dobrzańscy, czyli aktorzy Julia Kamińska i Filip Bobek.

Radio Złote Przeboje rozpocznie majówkę audycją Marzeny Rogalskiej. Słuchacze będą mogli w niej wygrać limitowane radioodbiorniki Radia Złote Przeboje i dzięki nim słuchać muzyki, gdzie tylko chcą. Audycja pod hasłem „Zabierz Radio Złote przeboje na majówkę!” pojawi się na antenie po godzinie 14:00.

W sobotę, 1 maja redakcja Radia Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na spotkanie z Beatą Kozidrak. O początkach muzycznej drogi artystki, o tym, czego jeszcze chce dokonać na scenie, jaka jest w domu i na co dzień, a także o jej nowej książce „Beata. Gorąca krew” porozmawia z Beatą Kozidrak Piotr Jaworski. W programie pojawią się też najpiękniejsze piosenki Beaty Kozidrak i Bajmu z osobistym komentarzem piosenkarki. Audycji „Znów przyszedł maj w Radiu Złote Przeboje” będzie można słuchać w godzinach 10:00-18:00.

2 maja Odeta Moro przyjrzy się flagom krajów z całego świata. Opowie, dlaczego sztandar Nepalu ma dziwny kształt, a także na fladze którego kraju znajduje się karabin maszynowy, a który ma wpisany w swe barwy tonący statek. Audycja „Sztandarowy program” nadawana będzie od 10:00 do 13:00. Fani fabularnych gier planszowych siedzą i grają długie godziny, inni wybierają Twistera, a są tacy, którzy wciąż mają w szufladzie Masterminda. Historię gier dla małych i dużych przybliży słuchaczom Tomasz Brhel w audycji „Wszystko gra” – 2 maja między 17:00 a 21:00.

Natomiast w poniedziałek, 3 maja na wielki test zgodności charakterów wpadną do Radia Złote Przeboje „BrzydUla”, czyli Julia Kamińska oraz Marek Dobrzański, czyli Filip Bobek. Jak dobrze się znają, czy mogliby zostać małżeństwem w prawdziwym, nie tylko filmowym świecie? O to zapyta gości Kamil Baleja w programie nadawanym w godzinach 12:00-16:00.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.