Arkadiusz Kopeć z Sosnowca z drugim najwyższym wynikiem w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

  • Telewizja
  • TVP
Autor: rafs

W teleturnieju „Jeden z dziesięciu” doszło ponownie do historycznej sytuacji. Sytuacja miała miejsce w odcinku, który wyemitowano we wtorek, 26 marca.

Arkadiusz Kopeć, emerytowany fizyk z Sosnowca doszedł do finału, nie tracąc w dwóch pierwszych rundach żadnej szansy. W ostatecznej rozgrywce zdobył 693 punkty, a z dodanymi 20 punktami za zachowane szanse uzyskał 713 punkty. Popełnił jeden błąd, oddał także dwa pytania rywalom, a oni dwa jemu.

Jest to drugi najwyższy wynik w historii teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Rekord należy do Artura Baranowskiego, który w listopadzie 2023 roku uzyskał rekordowe, 803 punkty.

fot. TVP VOD

To nie jest pierwszy udział Kopecia w „Jeden z dziesięciu”. Fizyk wygrał Wielki Finał 117. serii teleturnieju w 2020 roku, zdobywając wszystkie nagrody, także za najwyższy wynik – 603 punkty.

Artur Baranowski wraca do Telewizji Polskiej

Rekordzista teleturnieju „Jeden z dziesięciu” powróci do teleturnieju Telewizji Polskiej. Jak ujawnił w podcaście z Dawidem Podsiadło nowy prowadzący teleturnieju „Va Banque” Radosław Kotarski, Artur Baranowski wystąpi w odcinku tego teleturnieju. Zostanie on wyemitowany w TVP2 w środę, 3 kwietnia o godzinie 18:10. Jego wynik w tym odcinku jest nieznany.