Bogdan Rymanowski

Bogdan Rymanowski wraca do porannej publicystyki. Poprowadzi program w Polsat News i Interii

mbog

W najbliższą niedzielę, 23 maja Bogdan Rymanowski zadebiutuje w porannym programie publicystycznym Polsat News i portalu Interia.pl. Wspólnie z politykami porozmawia o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia.

W programie „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” politycy, przy porannej kawie, staną w ogniu pytań dziennikarza Telewizji Polsat. W audycji omawiane będą najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata z zaproszonymi gośćmi ze wszystkich opcji politycznych oraz ekspertami.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” będzie pierwszym od niemal roku programem na antenie Polsat News, w którym zaproszeni goście pojawią się w studiu na żywo. Jak informuje nadawca, audycja będzie realizowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kocham rozmowy z politykami na trochę większym luzie. Taka formuła daje szansę na wyciągnięcie z nich informacji, których normalnie bym nie wyciągnął. A moim zaproszonym gościom zaprezentowania się jako wyraziste osobowości, które mają coś więcej do powiedzenia niż tylko oficjalne przekazy dnia – mówi Bogdan Rymanowski, prowadzący program.

Bardzo się cieszę, że Bogdan poprowadzi „Śniadanie…”. To także dla nas nowe otwarcie. Nie tylko z nowym prowadzącym, ale po raz pierwszy od ponad roku z gośćmi w studio, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że będzie to początek szerszego otwarcia – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Ostatnie wydanie „Śniadania w Polsat News i Interii” zostało wyemitowane 16 maja. Program był nadawany od 14 marca 2021 roku. Głównym prowadzącym był Piotr Witwicki, pełnomocnik Zarządu Interii ds. informacji i publicystyki.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” od niedzieli, 23 maja o godzinie 9:55 w Polsat News oraz w internecie na Interia.pl.