Canal+Sport pokaże na YouTube za darmo mecz PGE Ekstraligi. Kiedy?

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: rafs

PGE Ekstraliga będzie dostępna za darmo. Canal+ udostępni w internecie jeden mecz.

Canal+ udostępni mecz 1. kolejki PGE Ekstraligi w 2024 roku. Będzie to starcie EBUT.PL STAL Gorzów – KS APATOR Toruń. Starcie będzie dostępne za darmo na kanale YouTube stacji o godzinie 19:15 w niedzielę, 14 kwietnia. Jednocześnie spotkanie będzie pokazywane na antenie Canal+ Sport.

Przedmeczowe studio rozpocznie się o 18:45. Poprowadzi je Michał Mitrut. Jego gościem będzie legendarny żużlowy trener – Marek Cieślak. Spotkanie w Gorzowie skomentują: Maciej Noskowicz i Patryk Malitowski.

Udostępniając na YouTube niedzielny mecz PGE Ekstraligi w pierwszej rundzie sezonu 2024, przypominamy kibicom, że przerwa w żużlowych rozgrywkach ligowych dobiegła końca. Starcie w Gorzowie Wielkopolskim to jeden z hitów pierwszej kolejki. Transmisja spotkania na ogólnodostępnej antenie jest znakomitą okazją do popularyzacji żużla i pokazania go zupełnie nowej widowni. Być może znajdą się tacy, którzy pierwszy raz będą mieli okazję oglądać mecz żużlowy i to na najwyższym możliwym poziomie. Polska PGE Ekstraliga to w końcu zdecydowanie najlepsza żużlowa liga świata. Zapowiada się fantastyczne starcie i kapitalne biegi – mówi Maciej Glazik, szef redakcji żużlowej CANAL+.

Canal+Sport ma również na YouTube pokazać za darmo magazyn PGE Ekstraligi. Rozpocznie się on około godziny 21:15. Będzie transmitowany bezpośrednio ze stadionu w Gorzowie Wielkopolskim. Poprowadzi go Michał Mitrut. W studiu będą również: Marek Cieślak, Patryk Malitowski, Piotr Kaczorek i Leszek Demski.

Canal+ reorganizuje kanały sportowe – gdzie będzie żużel?

Canal+Sport od tego weekendu reorganizuje swoje kanały sportowe. Nadawca przesunie niedzielne mecze PGE Ekstraligi żużlowej z Canal+Sport 5 (dawniej nSport+) do głównego kanału Canal+Sport. Właściciel stacji telewizyjnych zaznacza jednak, że zmiana nie będzie dotyczyła spotkań 2. Ekstraligi (dawniej 1. liga żużlowa), Krajowej Ligi Żużlowej (dawniej 2. liga żużlowa) oraz turniejów: Memoriał im. Edwarda Jancarza, finał o Złoty Kask, Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, finał Mistrzostw Polski Par Klubowych czy Indywidualne Mistrzostwa Polski. Piątkowe mecze do końca kontraktu w 2025 roku pozostają w Eleven Sports.