„Chyłka – Inwigilacja” od 22 lutego w Player.pl

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W poniedziałek, 22 lutego w serwisie Player.pl zadebiutowała czwarta odsłona serialu „Chyłka”. Przed panią mecenas czas pełen prawniczych i osobistych wyzwań. W jej życiu prywatnym pojawi się perspektywa znaczących zmian.

Chyłka (Magdalena Cielecka) nie ma wątpliwości. Piotr Langer junior (Jakub Gierszał) jest zdolny do wszystkiego. Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdzie (Olga Bołądź) i Darii (Helena Zawistowska) jest spełnienie jego żądań. Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się obroną ojca. Obertał (Jerzy Schejbal) to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano.

W tym samym czasie do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich zaginiony przed laty w Egipcie, adoptowany syn. Rodzice są przekonani o niewinności Przemka (Nikodem Rozbicki). Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem – Paderbornem (Szymon Piotr Warszawski) i wrócić na sam szczyt.

Producentką serialu z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Aktiv Media – Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Serial reżyserują Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.

Pierwszy odcinek został udostępniony 22 lutego w serwisie Player.pl. Kolejne będzie można oglądać co wtorek, od 23 lutego. Czwarta odsłona serialu „Chyłka” składa się z 6 odcinków.