„Chyłka – Rewizja” od 16 lutego w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

16 lutego, kilka miesięcy po premierze w serwisie Player.pl, telewizja TVN rozpocznie emisję serialu „Chyłka – Rewizja”. W tej części główna bohaterka mierzy się ze sprawą podwójnego morderstwa, a jednocześnie walczy o wypłatę ogromnego odszkodowania za śmierć bliskich.

Tym razem mecenas Chyłka, pozbawiona stanowiska w prestiżowej kancelarii Żelazny & McVay, zmuszona będzie działać na własną rękę. Problemy w życiu zawodowym odcisną swoje piętno również na życiu prywatnym prawniczki. Przez przypadek zostanie zaangażowana w nową sprawę. Jej klient, oczekujący na pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego po stracie żony i córki, zostanie głównym podejrzanym. Angażując się w jego obronę Chyłka będzie musiała stanąć na sali sądowej naprzeciwko swojego byłego aplikanta, Kordiana Oryńskiego.

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Ireneus Czop, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal i Jakub Gierszał. W trzecim sezonie dołączą do nich Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski oraz Małgorzata Klara. Serial „Chyłka – Rewizja” liczy 7 odcinków.

Serial był udostępniany od 6 października w serwisie Player.pl.

„Chyłka – Rewizja” będzie można oglądać we wtorki o godzinie 21:30 w TVN, od 16 lutego.