Polsat Box (Cyfrowy Polsat) wprowadza dekoder 4K

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

We wrześniu do oferty Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat) trafi dekoder Polsat Box 4K. Urządzenie będzie umożliwiało odbiór kanałów nadawanych w 4K.

Do obsługi Polsat Box 4K będzie służył nowy, wygodny i intuicyjny pilot Bluetooth. Dzięki technologii Bluetooth gwarantującej dużą szybkość i zasięg działania, dekoderem będzie można płynnie sterować, niezależnie od tego, gdzie się znajduje.

Urządzenie ma wbudowaną funkcję DUO. Jest to całkowicie nowe i pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Pozwoli podłączyć dekoder zarówno do sygnału z anteny satelitarnej, jak i telewizji kablowej IPTV dostępnej przez internet (usługa działa z Internetem stacjonarnym Plusa, Internetem szerokopasmowym Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s dla kanałów w jakości HD i min. 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K). Między technologiami będzie można swobodnie przełączać się w dowolnym momencie, w ramach jednego i tego samego swojego pakietu programowego.

Dekoder Polsat Box 4K - przód
fot. Polsat

Ponadto dekoder będzie miał fabrycznie zainstalowaną aplikację Polsat Box Go. Jest to serwis VOD zapewniająca bezpłatny dostęp do kanałów, filmów, seriali, sportu, rozrywki i wielu innych treści z pakietu telewizyjnego abonenta.

Nasz nowy dekoder 4K to elegancki, niezwykle nowoczesny i wyposażony w wiele fantastycznych funkcji sprzęt, który zapewni naszym klientom wiele niesamowitych możliwości i nowych doznań. Treści w jakości 4K, funkcja DUO, pilot Bluetooth, łączność Wi-Fi, aplikacja Polsat Box Go to jeszcze większa swoboda w dostępie do rozrywki w najwyższej jakości i wolność wyboru tego, co, kiedy, gdzie i jak chce się oglądać – zgodnie z naszym nowym hasłem „Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko” – mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Dekoder Polsat Box 4K - tył
fot. Polsat

Cyfrowy Polsat zostanie 1 września zastąpiony marką Polsat Box.