„Family Food Fight” w środy, „Kuchnia” w soboty. Jesień w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Telewizja Polsat ujawniła szczegóły dotyczące jesiennej ramówki. Stacja w zbliżającym się sezonie pokaże dwie nowości.

W poniedziałki, a nie jak wcześniej w piątki, widzowie będą mogli śledzić taneczne zmagania gwiazd. W dwunastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wystąpią m.in. Oliwia Bieniuk, Iza Małysz, Sylwia Bomba, Denis Urubko i Radek Liszewski. Pierwszy odcinek 30 sierpnia o godzinie 20:00.

We wtorkowe wieczory ponownie w domach widzów Polsatu zagości program „Ninja Warrior Polska”. Karolina Gilon oraz Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski spróbują znaleźć współczesnych „wojowników Ninja”. Premiera 31 sierpnia o 20:00.

Polsat odświeża środowe pasmo. O godzinie 20:00 widzowie zobaczą nowość – „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Drużyny, które składać się będą z trzech członków rodziny, będą musiały przygotować najlepsze dania. Ich zmagania oceniać będą: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. Następnie, o 21:00 stacja pokaże drugi sezon serialu „Komisarz Mama”.

Program „Nasz nowy dom” jesienią będzie emitowany raz w tygodniu – w czwartki o godzinie 20:00. Bez zmian, po 21:00 widzowie spotkają się z „Przyjaciółkami”. Będzie to już osiemnasty sezon serialu. Nowe odcinki od 2 września.

Dopiero 10 września ruszy piętnasta edycja „Twoja twarz brzmi znajomo”. Podobnie jak wiosną, program będzie emitowany w piątki o 20:00. W polskich i zagranicznych artystów tym razem wcielać się będą m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Kasia Łaska, Robert Janowski i Adam Zdrójkowski.

W sobotę, 4 września Polsat rozpocznie emisję nowego serialu „Kuchnia”. Produkcja opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej.

Natomiast 12 września ruszy nowy sezon „Kabaretu na żywo”. Tym razem widzów rozśmieszać będą „Młodzi i moralni” czyli Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju”, a także zaproszeni goście. Emisja w niedziele po godzinie 20:00.

Powraca również reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Od 30 sierpnia, od poniedziałku do piątku i w niedziele po godzinie 22:10 widzowie będą mogli śledzić przygody uczestników programu. Młodzi i wysportowani single i singielki ponownie szukać będą miłości w willi w słonecznej Hiszpanii.

„Gliniarze” i „Pierwsza miłość” codziennie

W jesiennej ramówce nie zabraknie seriali codziennych. Od 30 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 13:40 stacja pokazywać będzie premierowe odcinki serii „Trudne sprawy”, a godzinę później – „Dlaczego ja?”. „Na ratunek 112” bez zmian będzie można oglądać o 16:30. Następnie Polsat zaprasza na kolejne sezony „Gliniarzy” i „Pierwszej miłości”.