Polsat Box Go i Polsat Go – znamy wygląd i pakietyzację

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat Box
Autor: mtom

Już 16 sierpnia oficjalnie zostanie udostępniona usługa Polsat Go, natomiast 1 września wystartuje serwis Polsat Box GO, który zastąpi zarówno Ipla.tv jak i usługę Cyfrowy Polsat Go. Redakcja omediach.info jako pierwsza ujawnia wygląd nowych serwisów oraz pierwszą odsłonę pakietyzacji.

Polsat Go z produkcjami Polsatu

fot. MTOM

Polsat Go będzie serwisem AVOD (advertising-based video on demand), który będzie oferował produkcje kanałów Grupy Polsat Plus bezpłatnie, w zamian za umieszczone w serwisie reklamy. Interfejs usługi utrzymany jest w ciemnych barwach, z żółtymi akcentami znanymi z nowej identyfikacji Polsatu. Serwis podzielony jest na sekcje „Seriale”, „Sport”, „Film”, „Programy”, „Kanały TV” i „Moja lista”.

fot. MTOM
fot. MTOM
fot. MTOM

Użytkownicy będą mogli również oglądać na żywo dwa kanały linearne – Polsat (w jakości SD) i TV4 (w jakości HD). Nie będzie natomiast możliwości odpłatnej rezygnacji z reklam.

fot. MTOM

Polsat Box Go z produkcjami Polsatu i zewnętrznych nadawców

fot. MTOM

Polsat Box Go będzie natomiast serwisem SVOD (subscription video on demand), który będzie oferował produkcje zarówno Grupy Polsat Plus jak i zewnętrznych nadawców, takich jak m.in HBO, FOX lub ViacomCBS. Zastąpi dwie dotychczas działające usługi – Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go. Interfejs usługi wygląda analogicznie do Polsat Go. Serwis podzielony jest na sekcje „Seriale, „Sport”, „Film”, „Programy”, „Dzieci”, „Kanały TV, „Pakiety” i „Moja lista”.

fot. MTOM
fot. MTOM

Nowa pakietyzacja i nowa forma płatności

Według naszych nieoficjalnych informacji, użytkownicy będą mieli do wyboru cztery główne pakiety: Polsat Box Go Premium, Polsat Box Go Sport, Polsat Box Go HBO i Polsat Box Go Polonia. Nowością ma być również możliwość zakupu dostępu do wybranego pakietu na godziny. Oprócz tego, w ofercie znajdą się dodatkowe, sportowe pakiety – m.in z meczami Fortuna 1 Ligi.