„Daj się odmienić” i „1,2,3… Kabaret!” wiosną w Telewizji WP

  • Telewizja
Autor: mbog

Wiosenną ramówkę Telewizji WP wypełnią nowe produkcje własne oraz dobrze znane już widzom formaty. Programy pomogą odkryć w sobie piękno, odświeżyć i przearanżować dom, zainspirują do stworzenia idealnej strefy wypoczynku na działce oraz dostarczą pomysłów na majówkowe grillowanie.

Program „Daj się odmienić”, to nowa produkcja własna, w której specjaliści od wizerunku zabiorą uczestników nie tylko do kolorowego świata kosmetyków i stylizacji, ale także zainspirują ich do tego, aby nie bali się eksperymentować. Pokażą, że warto jest przejrzeć się w oczach bliskiej osoby i odważyć na zmianę, która poza innym kolorem włosów czy krojem sukienki, może przynieść akceptację, pewność siebie i radość z życia. Premierowe odcinki można oglądać w środy o godzinie 21:00.

19 marca stacja rozpocznie emisję trzeciego sezonu formatu „1,2,3… Kabaret!”. W premierowym sezonie wystąpią m.in.: Jurki, Zachodni, Czesuaf, Ciach, Kałasznikof, Antoni Gorgoń Grucha, Formacja Chatelet, Formacja Kwiaty, Adam Grzanka, Bartosz Gajda, Laura Breszka i Tomasz Nowaczyk.

Program „Prosto z grilla” zainspiruje widzów do grillowania z pomysłem, opowie o technikach, patentach i trikach na oryginalne dania. W każdym odcinku prowadzący przedstawi przepisy wraz z pysznymi dodatkami. Premiera 24 kwietnia.

„Nowy aranż”, to produkcja własna, w której widzowie zobaczą proces aranżacji wnętrza. Jedynym dozwolonym działaniem będzie tapetowanie, malowanie ścian, podłóg czy kafelków. W każdym odcinku prowadzący Karolina i Paweł Jakubowscy – małżeństwo i architekci wnętrz, będą podążać za potrzebami i historią bohaterów programu. Całość będzie niespodzianką dla jednego z członków rodziny, który nie będzie uczestniczył w przemianie, a zobaczy ją w finale. Program zadebiutuje 25 kwietnia.

Natomiast w programie „Mody na ogrody” Telewizja WP pokaże, że działkowe przestrzenie mogą być prawdziwą oazą, miejscem, gdzie można świetnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Widzowie zobaczą, że dostosowanie działek do swoich potrzeb wcale nie musi być drogim i czasochłonnym przedsięwzięciem. W każdym odcinku prowadzący z pomocą fachowców i bohaterów pokaże, jak zmienić ogródek w prawdziwy miejski raj. Program zadebiutuje 23 maja.

W wiosennej ramówce Telewizji WP pojawią się również zagraniczne formaty, m.in.: „10 lat młodsi w 10 dni”, „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” oraz „Wyścigi Spartan”.