„Dance Dance Dance” powraca. Premiera już 5 marca w TVP2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Już w marcu na antenę TVP 2 powróci taneczny show z udziałem gwiazd – „Dance Dance Dance”. Program tym razem poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

W programie „Dance Dance Dance” znane osoby odwzorowują choreografie z teledysków znanych na całym świecie. W każdym odcinku duety prezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością. Główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego.

Od kilku tygodni uczestnicy „Dance Dance Dance” trenują po kilka godzin dziennie pod okiem choreografów. W trzeciej odsłonie show umiejętności taneczne zaprezentują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Pierwszą edycję wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, a w drugiej zwyciężył duet Fit Lovers.

Premierowe odcinki trzeciej edycji „Dance Dance Dance” będzie można oglądać w każdy piątek od 5 marca w TVP 2.