Nic do zgłoszenia 4

Discovery Channel pokaże kolejny sezon serii „Nic do zgłoszenia”

mbog

8 marca Discovery Channel rozpocznie emisję czwartego sezonu produkcji „Nic do zgłoszenia”. Seria przedstawia pracę Krajowej Administracji Skarbowej.

Walka z przemytem nie zwalnia tempa – nawet w czasach pandemii. Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej nieustannie strzegą granic Polski i Unii Europejskiej przed napływem nielegalnych towarów. Wielokrotnie udowodnili, że potrafią namierzyć nawet najbardziej wyrafinowanych przestępców.

W nowej serii widzowie wrócą na przejścia graniczne, które są wyjątkowo narażone na próby przemytu nielegalnych towarów. Ponownie zobaczą znanych już funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z Krajowej Administracji Skarbowej, czyli Mateusza i Tomasza z Korczowej, Kazika z Medyki oraz Jarka i Jagodę z Dorohuska. Wśród zatrzymanych rzeczy znajdą się, m.in.: maści z sadła niedźwiedzia, drogocenne bursztyny, podrobione luksusowe torebki, a nawet suknie ślubne.

W nowym sezonie widzowie zobaczą również pracę funkcjonariuszy z granicy polsko-niemieckiej. Kontrolują oni ruch od strony Unii Europejskiej, gdzie niektórzy kierowcy próbują wwieźć na teren Polski spore ładunki nielegalnych śmieci. Na widzów czekają równie akcje jak w poprzednich sezonach, m.in. zatrzymanie podejrzanego o udział w aferze vatowskiej i wielomilionowe przekręty.

Premiera pierwszego odcinka czwartego sezonu „Nic do zgłoszenia” 8 marca o godzinie 21:00 w Discovery Channel.