Drugi sezon serialu „Rodzinny interes” jesienią w TV Puls

  • Telewizja
Autor: mbog

Pod koniec lipca ruszają zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Rodzinny interes”. Na ekranie ponownie pojawią się m.in. Patryk Janas, Elżbieta Taracińska-Badura i Dariusz Kordek. Do obsady dołączy również Marta Klubowicz. Premiera nowych odcinków jesienią.

„Rodzinny interes” to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojciechu Majewskim i Ryszardzie Wrzosku (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach otworzyli warsztat samochodowy. Natomiast ich żony Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

Rozpoczynamy wraz z producentem wykonawczym, firmą Outset Films, intensywne prace nad drugim sezonem serialu „Rodzinny interes”. Skupiamy się na rozwinięciu najciekawszych wątków głównych, wprowadzamy nowe, wyraziste postaci i oryginalne case’y. Wszystko z myślą o widzach TV Puls, aby jesienią obejrzeli jeszcze lepsze, emocjonujące historie – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

W nowych odcinkach powróci m.in. celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który w pierwszym sezonie odkrył swoją tajemnicę – okazał się zaginionym bratem Ryszarda. Nie zabraknie też duetu mechaników: młodego Dawida (Patryk Janas) i doświadczonego Bronka (Roman Szczeblewski). Istotną rolę w serialu nadal będzie odgrywać przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Pojawią się także nowe postaci – w jedną z nich wcieli się Marta Klubowicz.

Pierwszy sezon serialu „Rodzinny interes” okazał się sukcesem, przede wszystkim dzięki naszym bohaterom, których historie stały się bliskie widzom Telewizji Puls. Jestem wdzięczny za zaufanie jakim obdarzyła nas stacja i za decyzję o kontynuacji tego projektu. W kolejnym sezonie widzowie z pewnością będą usatysfakcjonowani. Poza ulubionymi bohaterami, zobaczą także nowe postacie, jeszcze mocniejsze historie i wiele zaskakujących sytuacji – powiedział Łukasz Latałło, Prezes Zarządu Outset Films.

Drugi sezon serialu będzie liczył 40 odcinków. W sezonie wiosennym „Rodzinny interes” premierowo pokazywano od poniedziałku do piątku o o godzinie 17:00. Wyemitowano 50 odcinków.