Edyta Górniak w nowym programie TVN – „My Way”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Diva polskiej muzyki – Edyta Górniak postanowiła zdobyć prawo jazdy. Kulisy jej przygotowań do egzaminu pokaże telewizja TVN w nowym reality-show „My Way”.

Po latach podróżowania na miejscu dla pasażera, wspierana przez syna Allana, Edyta Górniak postanowiła sama siąść za kierownicą. Artystka – pod czujnym okiem kamer TVN – będzie uczyć się przepisów drogowych, a także wyruszy na warszawskie drogi. Ponadto widzowie reality-show będą mogli zobaczyć codzienne życie piosenkarki. Kamery TVN będą towarzyszyć Edycie w studiu nagraniowym, na koncertach oraz w domowym zaciszu z dala od błysku fleszy.

W przygotowaniach do egzaminów na prawo jazdy Edycie pomoże czterech trenerów ze „Skoda Auto Safety”Filip Raszewski, Dawid Zawadzki, Kamil Kłujsza i Daniel Jackowiak. To z ich wsparciem artystka stanie oko w oko ze swoim strachem i siądzie za kierownicą. A oni zadbają, żeby ich podopieczna nie tylko zrobiła prawo jazdy, ale, przede wszystkim, została bardzo dobrym kierowcą.

Filip Raszewski
Instruktor Filip Raszewski – fot. TVN

Reality-show będzie emitowane od 30 października, w środy o godzinie 21:30 w telewizji TVN. Wcześniej w tym paśmie stacja pokazywała program „Starsza pani musi fiknąć”.