Eurosport Polska ze studiem w Paryżu podczas Igrzysk Olimpijskich

  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

26 lipca w Paryżu rozpocznie się największe sportowe wydarzenie na świecie. Wszystkie transmisje będzie można obejrzeć w serwisach Warner Bros. Discovery w Polsce.

Każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 dostępny będzie w Polsce w serwisie Max. Ponadto wydarzenia będzie można oglądać w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 oraz w kanałach okazjonalnych Eurosport 3-9 i Eurosporcie 4K.

Centrum dowodzenia Warner Bros. Discovery będzie zlokalizowane na dachu Hotel Raphael, z którego rozciąga się widok na słynne zabytki Paryża – Wieżę Eiffla i Łuk Triumfalny. Zostaną tam zbudowane studia, z których będzie korzystać między innymi zespół z Polski.

Studio Paris 2024
fot. Warner Bros. Discovery

Odliczanie do otwarcia Igrzysk

W najbliższych tygodniach na antenach Eurosportu pojawiać się będę programy o tematyce olimpijskiej: Power of Olympics, The Olympians, Chasing Glory i Paris: La Vie Sportive. Eurosport pokaże także serię Sports Made Simple, w której Królik Bugs odkryje przed widzami tajniki sztafety 4×100 m, tenisa, breakdance’u, siatkówki i gimnastyki.

Właśnie rozpoczęło się końcowe odliczanie do igrzysk olimpijskich w Paryżu! Dziś wkraczamy w lato pełne sportu, wypełnione transmisjami, nowymi produkcjami i sportowymi historiami. Wykorzystamy cały potencjał grupy, w tym kanałów informacyjnych i rozrywkowych, aby pokazać, jak pisze się historia sportu – poinformował Scott Young, SVP Content, Production and Business Operations w Warner Bros. Discovery Sports Europe.

Specjalne kanały Eurosportu będą dostępne między innymi w ofercie sieci Vectra.